Blachy ze stali nierdzewnych

Stainless-Steel-Sheet

Nierdzewne / kwasoodporne blachy ozdobne TGpro mają znakomite cechy, atrakcyjny wygląd i trwałość, które są odpowiednie dla każdego otoczenia. Są one szeroko stosowane na zewnatrz jak i wewnątrz budynków, do produkcji mebli, sprzętu kuchennego, lodówek itd. Blachy ze stali kwasoodpornych stosowane są obecnie powszechnie w przemyśle spożywczym jak w browarach i mleczarniach.

 

Do różnych celów są do dyspozycji różne wykończenia powierzchni jak polerowana (lustrzanka nr 7, nr 8), blacha szlifowana (nr 4, hairline, tłoczona) oraz blachy do celów przemysłowych (nr 1, 2B, BA).Stainless-Steel-Sheet-02

 

Z uwagi na doskonałą charakterystykę popularność blach ze stali nierdzewnych stale wzrasta i są one stosowane w coraz większym stopniu w różnych dziedzinach należąc do naszej codzienności. 


 

Wygląd nowoczesności

Stainless-Steel-Sheet-05Stainless-Steel-Sheet-04

 "Teakwood Embossing Stainless Steel Sheet"

 

Oferując od 34 lat najlepsze produkty ku zadowoleniu klientów TGpro z dumą prezentuje nowe rozwiązanie do ozdobnego wyposażenia wewnątrz budynków i na zewnątrz – blachę tłoczoną ze stali nierdzewnej ze wzorem drewna tekowego.
Wzór naturalnego drewna daje możliwość wyrażenia stylu nowoczesnego w klasyczny sposób.


 

TGpro jest jedynym producentem tego wyrobu.

 

 •Wnętrza i na zewnątrz
 •Schody, windy, drzwi
 •Meble
 •Narzędzia produkcyjne, sprzęt kuchenny, zamrażarki, chłodnie
 •Części samochodowe
 •Części maszyn, opakowania
 •Sprzęt medyczny
 •Systemy transportowe

 


Stainless-Steel-Sheet-01Kitchen-Stainless-Steel-04

 

Przykłady blach ze stali nierdzewnych


Stainless-Steel

Kontakt

Kontakt po polsku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział sprzedaży lokalnej : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Public Relations : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Webmaster : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro Handlowe Bangkok (Asoke)
Tel: (66)2-261-9955  Fax: (66)2-261-2769-70
Biuro Handlowe przy MAG Industrieservice Polska, Łódź
Tel: (48) 42 636 8330

 

Fabryka Rayong
Tel: (66)38-606061-5 Fax: (66)38-606066
Magazyn Somrong
Tel: (66)2-398-6868-70 Fax: (66)2-398-6867

Inicjatywy TGPRO