Rura Extuba Turbo

ExtubaTurboTube

Rura Extuba Turbo jest nowym typem rury wymiennikowej umożliwiającym oszczędność energii. Dzięki nowoczesnej technologii w połączeniu z doskonałym opanowaniem podstaw i opartej na doświadczeniu ostatnich lat innowacyjności TGpro potrafi produkować znakomite rury do wymienników ciepła.

TGpro wykorzystuje swoje doświadczenie i potencjał innowacyjny aby produkować doskonałe wyroby ze stali kwasoodpornej, a także pokonać ograniczenia, jakie wynikają z zastosowanych materiałów. Dzięki temu powstał specjalny typ rur ze stali kwasoodpornych pod zarejestrowaną jako znak towarowy marką “Extuba”, który jest innowacyjnym rozwiązaniem poprawiającym sprawność wymiany ciepła, zmniejszjącym zużycie energii i wymiary wymienników ciepła.

 

Szczególne cechy rur EXTUBA TURBO


tgpro-extubaturbotube 1

 

1. Wytłaczane żeberka wewnętrzne
Rura z wytłaczanymi wewnątrz żeberkami poprawia sprawność wymiany ciepła aż o 30% i umożliwia zastosowanie mniejszej niż normalnie ilości rur w wymienniku pracującym z taką samą wydajnością jak przy większej ilości rur nieożebrowanych. Tym samym wymiennik jest mniejszy i dodatkowym efektem jest jego mniejszy koszt zakupu jak również niższe koszty pracy.

tgpro-extubaturbotube 2

2. Zwiększony współczynnik wymiany ciepła.

Istotną cechą wywalcowanych żeber jest to, że są skierowane w tym samym kierunku na całej długości rury pomagają zwiększyć zawirowania, przez co płyn przechodzi przez rurę w sposób bardziej turbulentny, zaś warstwa laminarna przy samej ściance rury znacznie się zmniejsza, co powoduje redukcję oporu cieplnego i zwiększenie wydajności wymiany ciepła. Współczynnik wymiany ciepła wzrasta o 50% w porównaniu ze zwykłymi rurami.
tgpro-extubaturbotube 4

3. Właściwości mechaniczne.
Wywalcowanie żeber poprawia właściwości mechaniczne rury, a jednocześnie pocieniona część ścianki rury daje lepszą wymianę ciepła.


tgpro-extubaturbotube 7

4. Wytrzymałość według norm.
Wszystkie wyprodukowane rury muszą być poddane próbom ciśnieniowym z użyciem powietrza lub wody i są badane zgodnie z międzynarodowymi normami spełniając warunki postawione na przykład przez;


 
- ASTM (American Society of Testing Materials)


 - PED (Pressure Equipment Directive )

 


 

5. Badania przenikania ciepła w rurach Extuba Turbo przeprowadzone zostały przez Uniwersytet KMUTT (King Mongkut's University of Technology Thonburi) w Bangkoku, który wydał odpowiednie certyfikaty.


tgpro-extubaturbotube 6

 

Informacja techniczna


ExtubaTurboTube-Table

Kontakt

Kontakt po polsku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział sprzedaży lokalnej : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Public Relations : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Webmaster : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro Handlowe Bangkok (Asoke)
Tel: (66)2-261-9955  Fax: (66)2-261-2769-70
Biuro Handlowe przy MAG Industrieservice Polska, Łódź
Tel: (48) 42 636 8330

 

Fabryka Rayong
Tel: (66)38-606061-5 Fax: (66)38-606066
Magazyn Somrong
Tel: (66)2-398-6868-70 Fax: (66)2-398-6867

Inicjatywy TGPRO