Rury kwasoodporne ze stali nierdzewnej
 

Centrum serwisowe stali nierdzewnej

Coil-Service-Center

 

TGpro oferuje serwis, jakiego oczekują klienci, jak cięcie zwojów, polerowanie zwojów i odwijanie oraz docinanie na odpowiednie wymiary arkuszy używanych w różnych dziedzinach jak przemysł samochodowy, chłodnictwo, wyposażenie kuchni itd. Powierzchnie blach są dostępne w nr 1, 2B i BA.

więcejCentrum serwisowe stali nierdzewnej

Blachy ze stali nierdzewnych

Stainless-Steel-Sheet

Nierdzewne / kwasoodporne blachy ozdobne TGpro mają znakomite cechy, atrakcyjny wygląd i trwałość, które są odpowiednie dla każdego otoczenia. Są one szeroko stosowane na zewnatrz jak i wewnątrz budynków, do produkcji mebli, sprzętu kuchennego, lodówek itd. Blachy ze stali kwasoodpornych stosowane są obecnie powszechnie w przemyśle spożywczym jak w browarach i mleczarniach.

więcejBlachy ze stali nierdzewnych

Rury Twitter

Twitter-Page

Rury ozdobne ze stali kwasoodpornej “Twitter”. Pasują do wystrojów tradycyjnych i nowoczesnych. Gwarantowany materiał kwasoodporny 304.

więcejRury Twitter

Rury ozdobne

Ornamental-Pipe-Page

 

Rury ozdobne

 

Wyposażenie zewnętrzne jak również wnętrza budynków są planowane pod kątem ich wyglądu oraz trwałości. Rury ozdobne ze stali kwasoodpornych spełniają obydwa wymogi. Są one n.p. używane jako poręcze w przejściach podziemnych lub na stacjach kolejowych, części drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, barierki zabezpieczające, w wyposażeniu kuchni, do produkcji mebli i wózków na zakupy.

więcejRury ozdobne

Rura Extuba Turbo

ExtubaTurboTube

Rura Extuba Turbo jest nowym typem rury wymiennikowej umożliwiającym oszczędność energii. Dzięki nowoczesnej technologii w połączeniu z doskonałym opanowaniem podstaw i opartej na doświadczeniu ostatnich lat innowacyjności TGpro potrafi produkować znakomite rury do wymienników ciepła.

więcejRura Extuba Turbo

Rury do wymienników ciepła A249,A269

Heat-Exchanger-Tube

 

Trwałość stali kwasoodpornej w połaczeniu ze specjalną technologią usuwania wylewek spawu wewnątrz rury powodują, że rury wymiennikowe TGpro nadają się znakomicie do zastosowania w rozmaitych gałęziach przemysłu jak cukrownictwo, produkcja lodu, przetwórstwo spożywcze, energetyka, produkcja skraplaczy itp.

więcejRury do wymienników ciepła A249,A269

Rury precyzyjne do produkcji lodu

 

Precision-Ice-Tube-Page

 

Prowadząc systematyczną działalność badawczo-rozwojową TGpro z powodzeniem wprowadziła nową technologię produkcji rur tworząc nowy product ze stali nierdzewnej – rurę precyzyjną do produkcji lodu.

więcejRury precyzyjne do produkcji lodu

Rury do instalacji sanitarnych A270

Sanitary-Tube-1

 

Stal kwasoodporna jest szeroko stosowana jako najbardziej przydatny i eknonomiczny materiał w przemyśle spożywczym, napojów oraz przemyśle farmaceutycznym z uwagi na występujące ryzyko korozji.

więcejRury do instalacji sanitarnych A270

Rury przemysłowe A312

Industrial Pipe ProductTg

TGpro stosując zaawansowaną nowoczesną technologię z Niemiec jest jedynym producentem rur przemysłowych wg ASTM A-312 w Tajlandii i Azji w zakresie średnic 1/2" do 20" (pojedyncza linia spawania)

więcejRury przemysłowe A312

Rury Furnibest

Furnibest-Page

Rury dekoracyjne Furnibest zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu współczesnych wymogów estetycznych. Ich szczególną cechą jest cienka ścianka, która redukuje ciężar, jednak rury te są bardziej trwałe niż pospolite rury ze stali nierdzewnej.

więcejRury Furnibest

Rury Hartsfield 3D

Hartfield-NewProduct

Jest ogólnie takie odczucie, że sztuka i zaawansowana technologia nie pasują do siebie. A jednak to zaawansowana technologia stworzyła nowy rodzaj sztuki w postaci ozdabiania twardej i zimnej stali przez wyciskanie motywów ozdobnych. Wynikiem tego jest ” Hartsfield ” – połączenie sztuki z innowacją

więcejRury Hartsfield 3D

Pręty okrągłe, płaskowniki, kątowniki

RoundFlatAngle

 

Płaskowniki, pręty okrągłe, kątowniki ze stali nierdzewnych / kwasoodpornych są stosowane do produkcji rozmaitych części maszyn, wałów, elementów kuchennych, drzwi, mebli

więcejPręty okrągłe, płaskowniki, kątowniki

Odbiory i badania

Metallurgical-Microscope

 

TGpro dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie badań i odbiorów jakościowych w sposób poprawny i dokładny.

więcejOdbiory i badania

Kontakt

Kontakt po polsku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział sprzedaży lokalnej : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Public Relations : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Webmaster : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro Handlowe Bangkok (Asoke)
Tel: (66)2-261-9955  Fax: (66)2-261-2769-70
Biuro Handlowe przy MAG Industrieservice Polska, Łódź
Tel: (48) 42 636 8330

 

Fabryka Rayong
Tel: (66)38-606061-5 Fax: (66)38-606066
Magazyn Somrong
Tel: (66)2-398-6868-70 Fax: (66)2-398-6867

Inicjatywy TGPRO