productTgpro

Witamy na stronie Thai - German Products Public Company Limited

Rury: Thai – German Products Public Company Limited (TGpro – Spółka Akcyjna) jest w Tajlandii producentem i dystrybutorem nr 1 w zakresie produktów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych 304/1.4301, 316L/1.4404 takich jak rury bez szwu i ze szwem do celów przemysłowych, rury do instalacji sanitarnych,  rury precyzyjne do produkcji lodów, rury do wymienników ciepła, rury ozdobne, rury specjalne marki Twitter, Hartsfield 3D, Furnibest, blachy, pręty, płaskowniki i kątowniki. Firma oferuje również usługi, jak n.p. sprawdzanie gatunku materiału nierdzewnego u klienta.

Najnowszy projekt

Hartfields-JaosuaHartsfield-JaoSua Jaosua (chiński miliarder) to nowy rodzaj stali nierdzewnej z wzorami stworzony przez TGpro pod marką Hartsfield. Produkt ten ma luksusowy wygląd i poprawia feng shui, co daje użytkownikom więcej pomyślności oraz zdrowia.

Certyfikaty jakościowych dopuszczeń międzynarodowych

Technologia stali nierdzewnej

 

Producent rur TGpro

 

Jako producent rur zaopatrujemy rynek w towary najwyższej jakości. Poza tym firma prowadzi centrum serwisowe zaopatrując głównie rynek lokalny w produkty kwasoodporne. Producent rur – oferujemy naszym Klientom rury bez szwu i ze szwem, przeznaczone do różnych celów, tj. do rurociągów, do instalacji sanitarnych, do wymienników ciepła, na ogrodzenia i poręcze. TGPro to także producent rur specjalnych jasno wyżarzanych bez szwu. Jako producent rur trudnimy się także wytwarzaniem rur i profili ozdobnych, które nie tylko są funkcjonalne, ale także estetyczne. Producent rur to ktoś, na kim spoczywa duża odpowiedzialność – zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wypuszczamy na rynek towary najwyższej jakości sprawdzonej zgodnie z warunkami dopuszczeń wg ISO 9001 oraz dyrektywy ciśnieniowej. Producent rur – w naszej ofercie znajdują się także inne usługi, jak np. polerowanie, szczotkowanie itp. Dlaczego producent rur jest kimś, od kogo wiele zależy? Instalacje wykonywane niedbale i z materiałów niskiej jakości narażają Klientów nie tylko na straty materialne, ale i na niebezpieczeństwo. Producent rur taki jak my dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane przez niego towary spełniały najwyższe wymogi. Polecamy się Państwa uwadze jako producent rur, wytwarzający produkty najwyższej jakości.

Kontakt

Kontakt po polsku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział sprzedaży lokalnej : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Public Relations : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Webmaster : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro Handlowe Bangkok (Asoke)
Tel: (66)2-261-9955  Fax: (66)2-261-2769-70
Biuro Handlowe przy MAG Industrieservice Polska, Łódź
Tel: (48) 42 636 8330

 

Fabryka Rayong
Tel: (66)38-606061-5 Fax: (66)38-606066
Magazyn Somrong
Tel: (66)2-398-6868-70 Fax: (66)2-398-6867

Inicjatywy TGPRO